Y@ungURO - UROdzeni ZDROWI

Title
Przejdź do treści
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

już w listopadzie bieżącego roku rozpoczynamy drugą edycję elitarnych warsztatów w dziedzinie urologii dedykowanych młodym, utalentowanym urologom i adeptom urologii w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w dwóch modułach szkoleniowych: pierwszym, opartym na przypadkach klinicznych i drugim - warsztatowym. Ćwiczenia obejmą naukę zaawansowanych technik chirurgicznych, najskuteczniejszych sposobów przygotowania prezentacji, publikacji, posługiwanie się modelami statystycznymi w urologii oraz co najważniejsze: przedstawienie najnowocześniejszych kryteriów leczenia chorych na nowotwory wywodzące się z układu moczowego.

Gwarancją najwyższego poiomu Y@ungURO jest znakomity program obu modułów oraz najlepsi wykładowcy z całej Polski, reprezentujący różne dyscypliny kliniczne.

Y@ungURO to nie tylko kuźnia młodych talentów urologii, ale również szansa nawiązania nowych kontaktów towarzyskich, gdzie urologia jest najwdzięczniejszym i najtrwalszym spoiwem.

Patronat merytoryczny oferuje Polskie Towarzystwo Urologiczne a organizację spotkania Katedra i Klinika Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (UJ CM), Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM oraz krakowska Fundacja UROdzeniZdrowi.

Z nadzieją na spotkanie w Krakowie i z koleżeńskim pozdrowieniem,
Piotr Chłosta


Wróć do spisu treści